Şehir, ilan, firma, etkinlik, haber, eğlence, müzik ve haber portalınız.

BAKIRLAR OTO E-TICARET SITESI HIZMETINIZDE

Aydın Siverek AK Parti Diyor

Parti Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın Şükürler olsun partimize destek çığ gibi büyüyor. Siverekliler AK Parti diyor.Dedi

Siverek AK Parti Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Her gittiği yerde sevgi, saygı ve ilgi gören Siverek AK Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Şükürler olsun partimize destek çığ gibi büyüyor. Siverekliler AK Parti diyor” diyerek 31 Mart seçimlerinin zaferini Siverekli hemşehrileriyle birlikte kutlayacağını söylüyor.

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ün katılımıyla, Belediye Meclis üye adayı Celal Akıl’ın Seçim Bürosunun açılışını yaptıktan sonra seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın, Ev Ziyaretlerine Devam Etti.

İnsanlarımız Hak Ettiği Hizmeti Ve Değeri Kazanacak

BAKIRLAR OTO DIZAYN&AKSESUR

Seçim çalışmalarını dur durak bilmeden devam ettirdiklerini belirten AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “31 Mart yerel seçimleri ülkemiz ve ilçemiz açısından önemi çok fazla olan bir seçimdir. AK Parti Belediyeciliğiyle insanlarımız hak ettiği hizmeti ve değeri kazanacak. Bizi evlerine konuk eden Torini Ebret aile fertleriyle aynı düşüncede olduğumuzu gördük, kendilerine teşekkür ediyoruz.Gerçekleştirdiğimiz her ev ziyaretinde insanlarımız, bize anlatılamayacak bir sevgi ve saygı gösteriyor. İnsanlarımızın bize olan bu sevgi ve güvenin hakkını inşallah layıkıyla yerine getireceğiz. Nasanlı Kırtay ailesine de teşekkür ediyoruz. Belediyeişi,gönülişi. İnşaallah gönüller kazanacağız, halkımıza hizmetkâr olacağız” dedi.

Durmak Yâda Yorulmak Yok

“Belediyeişigönülişi” diyerek ev ziyaretlerine devam ettiklerini belirten AK Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Seçim çalışmalarımız kapsamında Nasanlı Çetinkaplan ailesini ziyaret ettik.31 Mart yerel seçimlerin önemini anlatarak desteklerini istedik.Durmak yâda yorulmak yok, çalışmaya, gönül dostlarıyla biraraya gelmeye devam ediyoruz. Modanlı Şahinoğlu ailesini de ziyaret ettik. Dostlarımızın desteği ve duaları bizimle. Bu akşam son ev ziyaretimizi Karakeçi, Bayraca ailesine gerçekleştirdik. Değerli dostlarımızın ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak:http://www.sanliurfa63.com/aydin-siverek-ak-parti-diyor/24737/

Modern Ofis Buro Mobilyalari

Yorum bırakın