Şehir, ilan, firma, etkinlik, haber, eğlence, müzik ve haber portalınız.

BAKIRLAR OTO E-TICARET SITESI HIZMETINIZDE

CHP Cephesinde Fatih Bucak İçin Yeni Gelişme

Siverek ilçe belediye başkan adaylığı için Fatih Mehmet Bucak’ı gösteren CHP’nin adayını bu hafta içinde resmi olarak açıklaması bekleniliyor.

Şanlıurfa’da siyaset gündemi her geçen gün değişkenlik göstermeye devam ediyor. İlk önce Milliyetçi Hareket Partisinden Siverek ilçe Belediye Başkan Adaylığını açıklayan ve daha sonra Cumhur İttifakı nedeni ile Fatih Bucak ile MHP arasında yapılan görüşme gereği MHP Siverek’te aday göstermeyeceğini ve AK Parti’nin adayına destek vereceğini kararlaştırdı.

BAKIRLAR OTO DIZAYN&AKSESUR

Daha sonraki süreçte adı sürekli Bağımsız Belediye Başkanlığı ile anılan Fatih Bucak yaptığı son dakika görüşmesi ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin Siverek adayı oldu. Tüm bu gelişmeler neticesinde CHP cephesinde duruma tepki gecikmedi. CHP genel merkezinden ve il yönetiminden bazı kişilerin Bucak’ın adaylığına karşı çıkmasına rağmen yaptığımız görüşmeler çerçevesinde ilçe örgütünün bu hafta içinde ilçe adayları olan Fatih Bucak’ı resmen duyuracağını ve böylelikle seçim çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.

CHP cephesinde bazı grupların bu karara karşı geldiğini ve parti içinde sorunlar neden olduğu bilinse de bu pürüzlerin giderildiği ve Bucak’ın CHP’nin Siverek adayı olarak gösterileceği kesinlik kazanmış oldu.

Modern Ofis Buro Mobilyalari

Yorum bırakın