Şehir, ilan, firma, etkinlik, haber, eğlence, müzik ve haber portalınız.

BAKIRLAR OTO E-TICARET SITESI HIZMETINIZDE

CHP’li Öztrak: Oy farkı 18 bin 742

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul'da yeniden yapılan oy sayımıyla ilgili, "Aradaki fark 18 bin 742'dir ve normal koşullarda kapatılacak bir fark değildir. Sayın İmamoğlu mazbatasını almalıdır" dedi.

CHP’li Öztrak, İstanbul’daki seçime yapılan itirazlarla ilgili basın toplantısı düzenledi.

Öztrak, “Cumhurbaşkanı ve bakanların katılımı ile Dolmabahçe’de neden toplantı yapıldı? Anlaşılan bir plan yapılmıştır. Bugüne kadar ortaya çıkarılamayan FETÖ’nün siyasi ayağı harekete geçmiştir. Sandıkta oy çalamayanların amacı masa başında milletin iradesini çalmak. Biz bu senaryoları 7 Haziran-1 Kasım arasında yaşamıştık. Milletimiz bunun farkındadır. Partimiz sandığın namusunu korumaya kararlıdır” diye konuştu.

BAKIRLAR OTO DIZAYN&AKSESUR

İstanbul’daki oy sayımıyla ilgili son durumu da açıklayan Öztrak, “17 ilçede geçersiz 119 bin 652 oy sadece 2 bin 184 oy AK Parti adayına 785 oy da İmamoğlu’na yazılmıştır. Aradaki fark 18 bin 742’dir ve normal koşullarda kapatılacak bir fark değildir. Sayın İmamoğlu mazbatasını almalıdır. Herkesin hakkına saygılıyız ama kendi hakkımızı da yedirmeyiz. Say, olmadı bir daha say, olmadı seçim iptal et demek demokrasiye darbedir” ifadelerini kullandı.

Kaynak:https://tr.sputniknews.com/turkiye/201904051038634243-chp-faik-oztrak-yerel-secim-istanbul-yeniden-sayim/

Modern Ofis Buro Mobilyalari

Yorum bırakın