Şehir, ilan, firma, etkinlik, haber, eğlence, müzik ve haber portalınız.

BAKIRLAR OTO E-TICARET SITESI HIZMETINIZDE

Evinde ışık hızında internet isteyenlere özel modem!

Eğer evinizde sağlam bir internet bağlantısı olsun ve dosya aktarımı ve diğer işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşsin istiyorsanız TP-Link Archer VR1200 tam size göre bir ürün olabilir. Hazırladığımız inceleme videosuyla bu güzel modelin özelliklerine yakından bakıyoruz.

Çift bant kablosuz bağlantı desteği sunan modem, 2.4 GHz‘de 300 Mbps, 5 GHz‘de 867 Mbps hız sunabiliyor.Bu bağlantı hızları söz konusu olduğunda çevrimiçi oyunlar, HD içerik akışı ve büyük dosya indirmeleri için ideal ortam da sağlanmış oluyor.

BAKIRLAR OTO DIZAYN&AKSESUR

Archer VR1200, sahip olduğu birçok giriş noktası sayesinde size farklı internet bağlantısı seçenekleri sunabiliyor. Yedek olarak, WAN bağlantı noktası, Ethernet kablosu aracılığıyla kablolu veya fiber modemden gelen bağlantıları kabul eder. Böylece VR1200 modelini modem router olarak da kullanabiliyorsunuz.

Archer VR1200, 1.2 Gb/s’ye varan birleşik çift bantlı Wi-Fi hızı ve 100 Mb/s’ye varan geniş bant hızı sunarak, internet bağlantınızın tam potansiyelinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

Bir adet gigabit WAN ve dört adet LAN bağlantı noktası sayesinde, standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 10 katına kadar daha yüksek hız elde edilebiliyor. Archer VR1200; oyun konsolları, akıllı televizyonlar, DVR’ler ve daha fazlası için en sevdiğiniz tüm kablolu cihazlarla olağanüstü hızlı ve güçlü bağlantılar sağlayabilir.

Modern Ofis Buro Mobilyalari

Yorum bırakın