Şehir, ilan, firma, etkinlik, haber, eğlence, müzik ve haber portalınız.

BAKIRLAR OTO E-TICARET SITESI HIZMETINIZDE

Siverek Ak Parti adayı Şeyhmus Aydın’ın projeleri

Ak Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın 31 Mart yerel yönetimler seçimlerine sayılı günler kala seçim vaatlerini halka anlatmaya devam ediyor.

Şeyhmus Aydın Geçtiğimiz günlerde Belediye şirket çalışanlarının iş akdinin feshedileceği dedikodusunun yayılmasından sonra bir açıklama yayınlayarak şöyle demişti.

Şirket çalışanlarının iş akdinin feshedileceği dedikodusu asılsızdır

Daha önce çeşitli algı operasyonları yürütüldüğünü hatırlatan Başkan Adayı Şeyhmus Aydın, “Daha önceki algı operasyonları boşa çıkanlar, yeni bir psikolojik manipülasyonla AK Parti’nin seçimi kazanması halinde belediyede çalışan şirket çalışanlarının iş akitlerini feshedeceği şeklinde kirli bir propaganda yürüttüklerini öğrenmiş bulunmaktayız.” dedi.

Proje üretemeyenlerin algı operasyonu ve çeşitli manipülasyonlarla seçim sürecini sabote etmeye çalıştıklarını dile getiren Aydın, şu ifadeleri kullandı: “Son dönemlerde oynanan oyunlar ve kirli ittifaklar gösteriyor ki kaybetmeye mahkûm olanlar, proje üretmek yerine yeni senaryolar ve söylentiler üretiyor. Kirli ittifakların yeni siyasette yerinin olmadığını fark edemeyenler, seçim arifesinde algı operasyonlarıyla halkın tercihini değiştireceğini düşünenler, kısa bir süre sonra nasıl bir yanılgıya düştüklerini anlayacaklardır.”

Sahada başarılı olamayacaklarını fark edenlerin algı operasyonlarını sürdürdüklerine dikkat çeken Şeyhmus Aydın, “Daha önce algı operasyonlarıyla kirli bir siyaset yürütenlerin nafile çabalarından ders almadıkları görülse de kendi asli görevlerine devam ettiklerini ibretle müşahede ediyoruz.” diye konuştu.

Söz konusu iddiaların asılsız ve mesnetsiz olduğunu belirten Aydın, şunları kaydetti: “Daha önceki belediye başkanlığım döneminde işçi kardeşlerim ve belediye çalışanlarımız dostluğumuzu görmüştür. Benim ya da partimizin gündeminde böyle bir durumu yoktur, ‘işçilerin iş akdinin feshedileceği’ iddiaları asılsızdır. Bu iddiaların tek amacı halkı ve kamuoyunu yanlış yönlendirmek olan bu tür algı operasyonlarına itibar edilmemesini temenni ediyor, tüm halkımıza saygılar sunuyorum.”

Ak Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın 31 Mart seçimlerine az bir süre kala seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Aydın gitttiği her Mahallede, kırsal alanlarda, kapısını çaldığı her hanede büyük bir teveccühle karşılaşıyor. Şeyhmus Aydının kamuoyuna açıkladığı ve halkın takdirini kazandığı bir çok proje bulunuyor.

Şeyhmus Aydın 1 Nisan sabahı başkan olması durumunda:

Sosyal Belediyecilikten

Kent Konseyinin Kurulmasına

Gıda ve giyim Bankasının kurulmasından

BAKIRLAR OTO DIZAYN&AKSESUR

Kadınlara Pozitif Ayrımcılık konusundan

Kadınlara Mikro Kredi verilmesi ve Semt Pazarlarında Kadınlara özel yer ayrılmasına

Engelsiz Şehir Projelerinden

Okul Bahçelerinde Çoçuklar için oyun ve park alanlarının yapılmasına

Engelli Vatandaşların İstihdamı için Engelsiz Kurs Evi kurulması

gibi toplumun takdirini kazanacak bir çok projeler Siverek’lilerin beğenisine sunulacak.

 

Modern Ofis Buro Mobilyalari

Yorum bırakın