Şehir, ilan, firma, etkinlik, haber, eğlence, müzik ve haber portalınız.

BAKIRLAR OTO E-TICARET SITESI HIZMETINIZDE

SİVEREK BELEDİYESİ 18 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPIYOR OCAK 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Siverek Belediyesi 18 kamu personeli alımı yapıyor. Adaylar nereye başvuracak? Başvurular ne

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Siverek Belediyesi bünyesinde çalışacak daimi süreli 18 kamu personeli alımı yapılacak. Kamu personeli alımında kadro Beden İşçisi (İnşaat)  pozisyonunda olacak.

Kamu personel alımında adaylardan; MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde betonarme, demir, kalıpçılık ve çatıcılık belgesi sertifikasına sahip olması ve yine MEB onaylı çalışanların iş sağlığı ve güvenliği sertifikasına sahip olması şartı aranıyor. Belgelerini teslim etmeyenler, talep şartlarını taşımayan veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak noter kurasına dâhil edilmeyeceği belirtiliyor.

BAKIRLAR OTO DIZAYN&AKSESUR

Siverek Belediyesi kamu personeli alımına son başvuru tarihi 6 Şubat 2019 olduğu belirtiliyor. Kamu personeli alımı kura ile belirlenecek. Kura ise 8 Şubat 2019 tarihinde saat 09.00-10.00 saatleri arasında Siverek Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılacak.. Adaylar gerekli evrakları toplayıp Siverek Belediyesine elden başvuru yapabilecekler.

Kurada isimleri çıkan kişilere, sınav yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Siverek Belediyesi kamu işçisi alımında ayrıntılı bilgi için 0 414 552012 00  (Siverek Belediye Başkanlığı) nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Modern Ofis Buro Mobilyalari

Yorum bırakın