Şehir, ilan, firma, etkinlik, haber, eğlence, müzik ve haber portalınız.

BAKIRLAR OTO E-TICARET SITESI HIZMETINIZDE

Siverek Belediyespor Liderliğini Sürdürdü

anlıurfa Haliliye Belediyesi Süper amatör liginde mücadele eden lider Siverek Belediyespor Yenice spor tesislerinde yapılan müsabakada Hilvanspor'u 3-1 yenerek liderliğini sürdürdü. Zevkli ve çekişmeli maçta Siverek belediye spor sergilediği güzel futbolla taraftarları sevindirdi.

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Süper Amatör kümede mücadele eden liderSiverek Belediyespor Yenicespor tesislerinde yapılan müsabakadaHilvanspor‘u 3-1 yenerek liderliğini sürdürdü. Zevkli ve çekişmeli maçta Siverek Belediyespor sergilediği güzel futbolla taraftarları sevindirdi.

Siverek Belediyespor aldığı bu galibiyetle puanını 29’a çıkartarak yoluna devam etti. Lider Siverek Belediyespor bu hafta kendi evinde Birecik Belediyespor ile oynayacak.

Takım Kaptanı İbrahim Ülüm, taraftarlarımız merak etmesin Siverekspor’u 3 lige çıkartacağız yeter ki birlik ve beraberliğimiz devam etsin taraftarlarımız bizi desteklesin Siverek Belediyespor layık olduğu yere gelecektir” dedi.

GENÇLERBİRLİĞİ YAKIN TAKİPTE

İlk kez Haliliye Belediyesi Süper Amatör kümede mücadele eden ve aldığı başarılı sonuçlarla benim diyen takımları geride bırakan Şanlıurfa Gençlerbirliği ilk yarıyı 25 puanla 2. Sırada tamamladı.

BAKIRLAR OTO DIZAYN&AKSESUR

İkinci yarının ilk maçında kendi evinde konuk ettiği grubun güçlü ekiplerinden Akçakale Belediyespor’u 2-1 mağlup ederek  çıkışını sürdürdü. 28 puanla lider Siverek Belediyespro’un hemen ardından 2. Sırada yer alan Gençlerbirliği takımı bu hafta Şanlıurfa tarımspor ile oynayacak.

TOPLU SONUÇLAR

PUAN DURUMU

Modern Ofis Buro Mobilyalari

Yorum bırakın