Şehir, ilan, firma, etkinlik, haber, eğlence, müzik ve haber portalınız.

BAKIRLAR OTO E-TICARET SITESI HIZMETINIZDE

Ünlü Şarkıcıyı Yüzüne Dövme Yaptıran Kelsy Karter, Dalga Konusu Olan Dövmesiyle İlgili İlk Kez Konuştu!

Yeni Zelandalı ünlü şarkıcı Kelsy Karter'ın, yüzüne hayranı olduğu Harry Styles'ın dövmesini yaptırması olay olmuştu. Kelsy Karter, konuyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Tüm dünya tanıdı
Tüm dünya tanıdı
Zayn Malik’le yaptığı düete rağmen, adını pek az kişiye duyurabilen Karter, yanağına ünlü şarkıcı Harry Styles’in dövmesini yaptırınca, adını bir anda tüm dünyaya duyurdu. Kelsy Karter’in takipçi sayısı, beş günde 40 binden 75 bine çıktı.
3
”Kendime ne yaptım!”
Kendime ne yaptım!
Yüzüne yaptırdığı dövme için, Los Angeles’ın ünlü dövme sanatçılarından Romeo Lacoste’e başvuran Karter, dövme hazır olduktan sonraki halini kendi sosyal medya hesabından paylaşarak, ”Anne bak, kendime ne yaptım!” notunu düştü.
4
İlk kez konuştu
İlk kez konuştu
Kendini, ‘One Direction’ grubuyla ünlenen Harry Styles’ın ‘dişi versiyonu’ olarak tanımlayan ve onunla yeni albümü için düet yapmak isteyen Karter, olay yaratan konuyla ilgili birtakım açıklamalarda bulundu.
5
”Kalbimi yanağımda taşıyorum!”
Kalbimi yanağımda taşıyorum!
Genç şarkıcı, ”Kalbimi yanağımda taşıyorum!” sözleriyle başlayan konuşmasına, ”Kendim de bir müzisyen olarak Harry’ye ve rock’n roll’a yaptığı katkılara büyük saygı duyuyorum. Ben de modern rock’n roll hareketinde yer alan genç bir kadınım. Harry pop müzik dünyasından geliyor ama rock albümü yaparak benim gibi insanlara öncü oldu ve bir kapı açtı. Ona ve yaptığı şeye büyük saygı duyuyorum.” şeklinde devam etti.

BAKIRLAR OTO DIZAYN&AKSESUR

6
Eleştiri yağmuruna tutuldu
Eleştiri yağmuruna tutuldu
Ünlü şarkıcının dövmesine gelen yorumlar ise genellikle olumsuz yönde… Birçok kişi dövmenin abartılı olduğunu söyleyerek dalga geçti ve Kelsy Karter’in kısa bir süre sonra bu kararından büyük pişmanlık duyacağını belirtti.
7
Harry Styles
Harry Styles
8
9

Modern Ofis Buro Mobilyalari

Yorum bırakın